CZ75-Auto | Nitro

CZ75-Auto | Nitro
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
9,67 do 75,33 monet
Skrzynki
6
Warianty
Souvenir

CZ75-Auto | Nitro to wykończenie CZ75-Auto w CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Shwifty: 20,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New75,3350,22 USDW skrzynce
Well Worn9,676,45 USDW skrzynce
Battle-Scarred16,3310,89 USDW skrzynce
Factory New Souvenir25,7017,13 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir15,5910,39 USDW skrzynce

Skrzynki z CZ75-Auto | Nitro

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
ShwiftySouvenir MW20,00%108,51
Cold PlungeWW10,00%66,30
SwerveFN, BS8,15%21,24
Trick or TreatSouvenir MW7,50%17,97
WizardrySouvenir FN7,50%53,47
ZappedFN0,500%3,87

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma CZ75-Auto | Nitro?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Shwifty: 20,00%.

Ile jest wart CZ75-Auto | Nitro?

Na CSVOLT CZ75-Auto | Nitro jest wart od 9,67 do 75,33 monet (6,45 USD do 50,22 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma CZ75-Auto | Nitro?

CZ75-Auto | Nitro to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać CZ75-Auto | Nitro na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry