Butterfly Knife | Damascus Steel

Butterfly Knife | Damascus Steel
Rzadkość
Covert
Wartość
1120,41 do 2132,73 monet
Skrzynki
9
Warianty
StatTrak™

Butterfly Knife | Damascus Steel to skin Butterfly Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 9 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Plutonium: 7,50%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2132,731421,82 USDW skrzynce
Minimal Wear1948,611299,07 USDW skrzynce
Field-Tested1195,37796,91 USDW skrzynce
Well Worn1281,21854,14 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™1451,11967,41 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™1120,41746,94 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn StatTrak™1320,05880,03 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™1449,02966,01 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Butterfly Knife | Damascus Steel

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
PlutoniumFN7,50%1423,71
Claws V WingsFT4,00%441,98
AsylumFN0,700%421,11
InceptionMW0,200%73,24
VillageFN0,200%74,52
AgentMW0,200%75,12
25Logan25WW0,100%26,51
BlacksmithMW0,075%136,67
CannedStatTrak™ FN0,030%11,11

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Butterfly Knife | Damascus Steel?

Możesz go zdobyć z 9 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Plutonium: 7,50%.

Ile jest wart Butterfly Knife | Damascus Steel?

Na CSVOLT Butterfly Knife | Damascus Steel jest wart od 1120,41 do 2132,73 monet (746,94 USD do 1421,82 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Butterfly Knife | Damascus Steel?

Butterfly Knife | Damascus Steel to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Butterfly Knife | Damascus Steel StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Butterfly Knife | Damascus Steel na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry