M4A4 | Eye of Horus
- Silah
- M4A4
- Nadirlik
- Covert
- Değer
- 198,04 ile 2.702,23 coin arası
- Kasalar
- 25
- Varyantlar
- Souvenir
M4A4 | Eye of Horus, CS2'deki M4A4 için Covert nadirlikte bir kaplama. CSVOLT üzerinde 25 kasadan düşer, en iyi şans %12,00 ile Juicy kasasında. Tüfekler çoğu roundun ana silahları, bu yüzden skinleri çok görülür.
Aşınmalar ve değerler
| Aşınma | Değer (coin) | USD | Düşüyor |
|---|---|---|---|
| Factory New | 1.517,62 | $1.011,75 | Kasada var |
| Minimal Wear | 451,92 | $301,28 | Kasada var |
| Field-Tested | 251,31 | $167,54 | Kasada var |
| Well Worn | 222,92 | $148,61 | Kasada var |
| Battle-Scarred | 198,04 | $132,03 | Kasada var |
| Factory New Souvenir | 2.702,23 | $1.801,49 | Kasada var |
| Minimal Wear Souvenir | 1.018,62 | $679,08 | Kasada var |
| Field-Tested Souvenir | 524,41 | $349,61 | Kasada var |
| Well Worn Souvenir | 852,31 | $568,21 | Kasada var |
| Battle-Scarred Souvenir | 391,67 | $261,11 | Kasada var |
M4A4 | Eye of Horus çıkan kasalar
| Kasa | Varyantlar | Şans | Kasa fiyatı (coin) |
|---|---|---|---|
| Juicy | FT | %12,00 | 295,29 |
| Bump the Profits | MW | %6,00 | 307,35 |
| Monogram | Souvenir FT | %5,00 | 181,01 |
| Surprise | FN | %5,00 | 1.157,74 |
| Rifles Only | MW | %4,00 | 140,64 |
| Demon | FN | %3,00 | 699,99 |
| Mythology | Souvenir WW | %2,50 | 520,02 |
| AWP vs Rifle | MW | %2,20 | 133,90 |
| Citadel | Souvenir FN | %2,00 | 735,00 |
| Sphinx | Souvenir MW | %1,25 | 312,40 |
| Low Battery | BS | %1,00 | 24,74 |
| Bells & Shells | FT | %1,00 | 37,56 |
| PhibbiX | FT | %0,600 | 30,00 |
| Schrödinger | WW | %0,500 | 10,08 |
| Cozy Fire | Souvenir BS | %0,500 | 37,52 |
| imspencerrr | Souvenir FT | %0,500 | 53,88 |
| Hoops | MW | %0,400 | 30,60 |
| Marathon | Souvenir FT | %0,250 | 29,62 |
| Spy | Souvenir FT | %0,100 | 7,85 |
| Cream | Souvenir FT | %0,100 | 8,90 |
| Glorious | BS | %0,050 | 2,22 |
| Mumified | Souvenir WW | %0,050 | 6,79 |
| Pyramids | FN | %0,050 | 13,36 |
| Smackdown | FN | %0,010 | 13,84 |
| Cheddarbob | Souvenir FN | %0,010 | 21,92 |
Şans, bu skinin o kasadaki toplam düşme şansıdır, tüm aşınmalar bir arada.
Sıkça sorulan sorular
M4A4 | Eye of Horus hangi kasadan çıkar?
CSVOLT'ta 25 kasadan çıkarabilirsin. En iyi şans %12,00 ile Juicy kasasında.
M4A4 | Eye of Horus ne kadar eder?
CSVOLT'ta M4A4 | Eye of Horus aşınma ve varyanta göre 198,04 ile 2.702,23 coin ($132,03 ile $1.801,49) arası değerde.
M4A4 | Eye of Horus hangi nadirlikte?
M4A4 | Eye of Horus, Covert nadirlikte bir skin. Nadirlik rengi bir skinin CS2'de ne kadar nadir olduğunu gösterir.
M4A4 | Eye of Horus skinini Steam'e alabilir miyim?
Evet. Kazandığın skin envanterine gelir ve değeri çevrildikten sonra cüzdan üzerinden Steam hesabına çekebilirsin.
Yalnızca 18+. CSVOLT sanal coin kullanır ve her sonuç rastgeledir. Bir bütçe belirle ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğin kadar oyna. Sorumlu oyun limitleri