M4A1-S | Imminent Danger
- Silah
- M4A1-S
- Nadirlik
- Covert
- Değer
- 767,92 ile 5.653,35 coin arası
- Kasalar
- 35
- Varyantlar
- Souvenir
M4A1-S | Imminent Danger, CS2 için Covert nadirlikte bir M4A1-S skini. CSVOLT üzerinde 35 kasadan düşer, en iyi şans %10,00 ile Fizzy kasasında. Tüfekler çoğu roundun ana silahları, bu yüzden skinleri çok görülür.
Aşınmalar ve değerler
| Aşınma | Değer (coin) | USD | Düşüyor |
|---|---|---|---|
| Factory New | 2.225,04 | $1.483,36 | Kasada var |
| Minimal Wear | 1.301,40 | $867,60 | Kasada var |
| Field-Tested | 1.050,00 | $700,00 | Kasada var |
| Well Worn | 1.145,66 | $763,77 | Kasada var |
| Battle-Scarred | 1.027,74 | $685,16 | Kasada var |
| Factory New Souvenir | 5.653,35 | $3.768,90 | Kasada var |
| Minimal Wear Souvenir | 1.518,11 | $1.012,07 | Kasada var |
| Field-Tested Souvenir | 997,13 | $664,75 | Kasada var |
| Well Worn Souvenir | 4.500,00 | $3.000,00 | Kasada var |
| Battle-Scarred Souvenir | 767,92 | $511,95 | Kasada var |
M4A1-S | Imminent Danger çıkan kasalar
| Kasa | Varyantlar | Şans | Kasa fiyatı (coin) |
|---|---|---|---|
| Fizzy | Souvenir MW | %10,00 | 3.047,75 |
| Tripwire | MW | %3,00 | 173,32 |
| Chaos | FT | %3,00 | 315,32 |
| Trenches | MW | %3,00 | 1.318,96 |
| Vending Machine | Souvenir MW | %2,50 | 494,61 |
| Primitive | Souvenir FN | %2,50 | 1.829,16 |
| Antique | BS | %1,50 | 206,13 |
| Loba | Souvenir WW | %1,35 | 210,69 |
| Trap | Souvenir MW, Souvenir WW | %1,20 | 62,10 |
| Stormy | Souvenir BS | %1,00 | 69,57 |
| Rifles Only | FT | %1,00 | 140,64 |
| Zipped | Souvenir MW | %1,00 | 290,42 |
| Boosted | FN | %1,00 | 970,19 |
| Doughnut | MW | %0,750 | 101,96 |
| Chef | Souvenir MW | %0,750 | 147,29 |
| Zoid | MW | %0,750 | 441,12 |
| Time Out | WW | %0,500 | 81,91 |
| Coldzera | Souvenir FT | %0,500 | 110,86 |
| Least Resistance | MW | %0,500 | 226,62 |
| Fried | Souvenir FN | %0,500 | 295,76 |
| Caveman | Souvenir BS | %0,400 | 52,83 |
| Sideline | FN | %0,400 | 437,43 |
| Piggy Bank | Souvenir MW | %0,350 | 105,00 |
| GK68 | MW | %0,320 | 328,68 |
| Dadosch | MW | %0,300 | 62,07 |
| 5% Rifle | FT | %0,250 | 31,77 |
| Spray n' Pray | WW | %0,250 | 68,63 |
| Benny | Souvenir FT | %0,250 | 101,04 |
| Cozy Fire | Souvenir WW | %0,200 | 37,52 |
| Compass | Souvenir BS | %0,100 | 7,69 |
| Defence | FT | %0,100 | 13,61 |
| Construction Site | WW | %0,100 | 16,85 |
| Snowed In | Souvenir FT, Souvenir WW | %0,100 | 25,41 |
| Cold Plunge | MW | %0,010 | 66,30 |
| Smackdown | MW | %0,0020 | 13,84 |
Şans, bu skinin o kasadaki toplam düşme şansıdır, tüm aşınmalar bir arada.
Sıkça sorulan sorular
M4A1-S | Imminent Danger hangi kasadan çıkar?
CSVOLT'ta 35 kasadan çıkarabilirsin. En iyi şans %10,00 ile Fizzy kasasında.
M4A1-S | Imminent Danger ne kadar eder?
CSVOLT'ta M4A1-S | Imminent Danger aşınma ve varyanta göre 767,92 ile 5.653,35 coin ($511,95 ile $3.768,90) arası değerde.
M4A1-S | Imminent Danger hangi nadirlikte?
M4A1-S | Imminent Danger, Covert nadirlikte bir skin. Nadirlik rengi bir skinin CS2'de ne kadar nadir olduğunu gösterir.
M4A1-S | Imminent Danger skinini Steam'e alabilir miyim?
Evet. Kazandığın skin envanterine gelir ve değeri çevrildikten sonra cüzdan üzerinden Steam hesabına çekebilirsin.
Yalnızca 18+. CSVOLT sanal coin kullanır ve her sonuç rastgeledir. Bir bütçe belirle ve sadece kaybetmeyi göze alabileceğin kadar oyna. Sorumlu oyun limitleri