USP-S | Royal Blue

USP-S | Royal Blue
Broń
USP-S
Rzadkość
Industrial Grade
Wartość
13,14 do 81,50 monet
Skrzynki
18
Warianty
Souvenir

USP-S | Royal Blue to skin USP-S do CS2 o rzadkości Industrial Grade. Na CSVOLT dropi z 18 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Smooth Seas: 38,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New81,5054,33 USDW skrzynce
Minimal Wear26,7217,81 USDW skrzynce
Field-Tested27,4218,28 USDW skrzynce
Well Worn24,6116,41 USDW skrzynce
Factory New Souvenir81,1854,12 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir59,7639,84 USDW skrzynce
Field-Tested Souvenir13,148,76 USDW skrzynce
Well Worn Souvenir19,0912,73 USDW skrzynce

Skrzynki z USP-S | Royal Blue

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Smooth SeasSouvenir FT38,00%57,94
Half FullFT10,00%31,28
CrownFN10,00%41,25
SmackSouvenir FT10,00%97,99
WhaleFT10,00%115,83
PappaKubassoSouvenir FN, Souvenir MW9,50%112,36
3DMAXMW6,00%40,77
Bottled UpSouvenir WW5,00%21,35
StorageSouvenir MW5,00%30,33
UmbrellaSouvenir MW4,00%28,22
Ballin' on a BudgetFT3,00%2,92
AnchorWW2,50%60,41
SurfWW1,00%6,30
25Logan25Souvenir FN0,750%26,51
Eco RoundSouvenir WW0,250%0,41
Only BluesFN0,200%2,61
Expensive TasteSouvenir FN0,200%23,78
SnowballSouvenir FN0,010%0,69

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma USP-S | Royal Blue?

Możesz go zdobyć z 18 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Smooth Seas: 38,00%.

Ile jest wart USP-S | Royal Blue?

Na CSVOLT USP-S | Royal Blue jest wart od 13,14 do 81,50 monet (8,76 USD do 54,33 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma USP-S | Royal Blue?

USP-S | Royal Blue to skin o rzadkości Industrial Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać USP-S | Royal Blue na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry