USP-S | Black Lotus

USP-S | Black Lotus
Broń
USP-S
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
1,05 do 39,88 monet
Skrzynki
7
Warianty
StatTrak™

USP-S | Black Lotus to wykończenie USP-S w CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Black Lotus: 55,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New14,089,39 USDW skrzynce
Minimal Wear3,192,13 USDW skrzynce
Field-Tested1,681,12 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred1,050,70 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™39,8826,59 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™15,2910,19 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™4,142,76 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™3,992,66 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™3,682,45 USDW skrzynce

Skrzynki z USP-S | Black Lotus

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Black LotusMW, BS, StatTrak™ FN, StatTrak™ MW55,00%30,08
Fortune TellerStatTrak™ BS10,00%8,61
KatsuStatTrak™ FT8,00%12,56
The Night BeforeStatTrak™ WW3,00%6,15
GonstFN2,50%22,10
Blacked Out StatTrak™ FN0,700%3,44
Eco RoundMW0,500%0,41

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma USP-S | Black Lotus?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Black Lotus: 55,00%.

Ile jest wart USP-S | Black Lotus?

Na CSVOLT USP-S | Black Lotus jest wart od 1,05 do 39,88 monet (0,70 USD do 26,59 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma USP-S | Black Lotus?

USP-S | Black Lotus to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest USP-S | Black Lotus StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać USP-S | Black Lotus na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry