UMP-45 | Fade

UMP-45 | Fade
Broń
UMP-45
Rzadkość
Classified
Wartość
105,91 do 909,24 monet
Skrzynki
12
Warianty
Souvenir

UMP-45 | Fade to skin UMP-45 do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 12 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Faded: 10,00%. Pistolety maszynowe to lekka broń o szybkiej szybkostrzelności.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New909,24606,16 USDW skrzynce
Minimal Wear263,39175,59 USDW skrzynce
Factory New Souvenir254,90169,93 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir105,9170,61 USDW skrzynce

Skrzynki z UMP-45 | Fade

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
FadedSouvenir MW10,00%370,73
Metal MonkeySouvenir FN8,00%52,75
SchooledSouvenir FN8,00%83,90
Platty's ParadiseSouvenir FN2,00%24,24
Tied UpSouvenir MW2,00%74,24
VaporwaveSouvenir FN1,00%13,92
SnatchersFN0,500%101,93
The SubsFN0,300%32,67
SplatterMW0,300%58,39
Bright LightsSouvenir MW0,250%6,23
SleepyFN0,100%19,40
5% Faded MW0,020%7,63

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma UMP-45 | Fade?

Możesz go zdobyć z 12 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Faded: 10,00%.

Ile jest wart UMP-45 | Fade?

Na CSVOLT UMP-45 | Fade jest wart od 105,91 do 909,24 monet (70,61 USD do 606,16 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma UMP-45 | Fade?

UMP-45 | Fade to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać UMP-45 | Fade na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry