SSG 08 | Sea Calico

SSG 08 | Sea Calico
Broń
SSG 08
Rzadkość
Restricted
Wartość
484,13 do 937,50 monet
Skrzynki
7

SSG 08 | Sea Calico to wykończenie SSG 08 w CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Birb v2: 2,00%. Skiny karabinów snajperskich to jedne z najbardziej znanych w CS2.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New551,63367,75 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear484,13322,75 USDW skrzynce
Field-Tested699,99466,66 USDW skrzynce
Well Worn504,54336,36 USDW skrzynce
Battle-Scarred937,50625,00 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z SSG 08 | Sea Calico

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Birb v2WW2,00%58,99
Precision MW1,00%74,25
WitchcraftFT0,999%12,04
SaloonWW0,200%16,10
FrankensteinMW0,200%28,88
CrosshairWW0,100%17,36
Low BatteryFT0,100%24,74

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma SSG 08 | Sea Calico?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Birb v2: 2,00%.

Ile jest wart SSG 08 | Sea Calico?

Na CSVOLT SSG 08 | Sea Calico jest wart od 484,13 do 937,50 monet (322,75 USD do 625,00 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma SSG 08 | Sea Calico?

SSG 08 | Sea Calico to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać SSG 08 | Sea Calico na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry