Sport Gloves | Big Game

Sport Gloves | Big Game
Rzadkość
Extraordinary
Wartość
204,14 do 1686,97 monet
Skrzynki
13

Sport Gloves | Big Game to skin Sport Gloves do CS2 o rzadkości Extraordinary. Na CSVOLT dropi z 13 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Vending Machine: 2,50%. Rękawice należą do najrzadszych przedmiotów, jakie możesz trafić w skrzynce.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1686,971124,65 USDW skrzynce
Minimal Wear279,90186,60 USDW skrzynce
Field-Tested204,14136,09 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn337,59225,06 USDW skrzynce
Battle-Scarred370,97247,31 USDW skrzynce

Skrzynki z Sport Gloves | Big Game

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Vending MachineFN2,50%494,61
CasketBS1,00%51,68
The SauceFN1,00%1278,80
GardenBS0,750%21,55
CavemanMW0,750%52,83
RoastedWW0,500%14,04
TannedFN0,500%157,24
Dim SumMW0,350%78,75
Trick or TreatWW0,250%17,97
MarathonMW0,200%29,62
EspressoMW0,150%11,81
GraduationMW0,070%26,28
CaffeineMW0,020%39,27

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Sport Gloves | Big Game?

Możesz go zdobyć z 13 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Vending Machine: 2,50%.

Ile jest wart Sport Gloves | Big Game?

Na CSVOLT Sport Gloves | Big Game jest wart od 204,14 do 1686,97 monet (136,09 USD do 1124,65 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Sport Gloves | Big Game?

Sport Gloves | Big Game to skin o rzadkości Extraordinary. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Sport Gloves | Big Game na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry