P90 | Glacier Mesh

P90 | Glacier Mesh
Broń
P90
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
2,65 do 38,86 monet
Skrzynki
6
Warianty
Souvenir

P90 | Glacier Mesh to skin P90 do CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Soup: 15,00%. Pistolety maszynowe to lekka broń o szybkiej szybkostrzelności.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New38,8625,91 USDW skrzynce
Minimal Wear6,424,28 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred14,139,42 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New Souvenir15,4510,30 USDW skrzynce
Field-Tested Souvenir2,651,77 USDW skrzynce

Skrzynki z P90 | Glacier Mesh

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SoupSouvenir FT15,00%37,61
SteamedSouvenir FT15,00%242,67
ZippedFN15,00%290,42
ArcticFN5,00%22,49
RitualSouvenir FN2,40%34,74
CreamSouvenir FN0,300%8,90

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma P90 | Glacier Mesh?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Soup: 15,00%.

Ile jest wart P90 | Glacier Mesh?

Na CSVOLT P90 | Glacier Mesh jest wart od 2,65 do 38,86 monet (1,77 USD do 25,91 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma P90 | Glacier Mesh?

P90 | Glacier Mesh to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać P90 | Glacier Mesh na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry