P90 | Death by Kitty

P90 | Death by Kitty
Broń
P90
Rzadkość
Covert
Wartość
42,65 do 262,96 monet
Skrzynki
12
Warianty
StatTrak™

P90 | Death by Kitty to wykończenie P90 w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 12 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Sodiums: 10,76%. Pistolety maszynowe to lekka broń o szybkiej szybkostrzelności.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Minimal Wear59,6439,76 USDW skrzynce
Field-Tested42,6528,43 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™262,96175,31 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™211,27140,85 USDW skrzynce

Skrzynki z P90 | Death by Kitty

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SodiumsStatTrak™ FT10,76%118,21
MentalFT10,00%186,66
Time TravelerStatTrak™ FT9,00%563,47
SchooledFT8,00%83,90
SplatterMW3,00%58,39
Rush BStatTrak™ FT2,50%35,41
VentilatedStatTrak™ MW2,00%97,63
MortisFT1,05%3,27
ChemistryStatTrak™ FT0,500%19,14
Dead EndFT0,450%1,49
CushionedFT0,280%1,33
Monster MashStatTrak™ MW0,010%3,23

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma P90 | Death by Kitty?

Możesz go zdobyć z 12 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Sodiums: 10,76%.

Ile jest wart P90 | Death by Kitty?

Na CSVOLT P90 | Death by Kitty jest wart od 42,65 do 262,96 monet (28,43 USD do 175,31 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma P90 | Death by Kitty?

P90 | Death by Kitty to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest P90 | Death by Kitty StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać P90 | Death by Kitty na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry