Nova | Toy Soldier

Nova | Toy Soldier
Broń
Nova
Rzadkość
Restricted
Wartość
0,95 do 20,78 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Nova | Toy Soldier to wykończenie Nova w CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Frankenstein: 50,00%. Ciężka broń to strzelby i karabiny maszynowe.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New20,7813,85 USDW skrzynce
Minimal Wear9,786,52 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested0,950,63 USDW skrzynce
Well Worn1,190,79 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred1,100,73 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™14,209,47 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™5,363,57 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™2,611,74 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn StatTrak™1,470,98 USDW skrzynce

Skrzynki z Nova | Toy Soldier

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
FrankensteinFT50,00%28,88
CitadelStatTrak™ WW50,00%735,00
TennisFN6,50%67,69
IvyStatTrak™ MW5,00%39,92
AvocadoStatTrak™ FN2,50%38,15
DefenceStatTrak™ FN2,00%13,61

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Nova | Toy Soldier?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Frankenstein: 50,00%.

Ile jest wart Nova | Toy Soldier?

Na CSVOLT Nova | Toy Soldier jest wart od 0,95 do 20,78 monet (0,63 USD do 13,85 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Nova | Toy Soldier?

Nova | Toy Soldier to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Nova | Toy Soldier StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Nova | Toy Soldier na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry