Negev | Mjölnir

Negev | Mjölnir
Broń
Negev
Rzadkość
Classified
Wartość
1538,94 do 3964,96 monet
Skrzynki
14

Negev | Mjölnir to skin Negev do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 14 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Mythology: 3,75%. Ciężka broń to strzelby i karabiny maszynowe.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New3964,962643,31 USDW skrzynce
Minimal Wear3610,902407,27 USDW skrzynce
Field-Tested3896,592597,73 USDW skrzynce
Battle-Scarred1538,941025,96 USDW skrzynce

Skrzynki z Negev | Mjölnir

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
MythologyFN, BS3,75%520,02
PlutoniumFT3,50%1423,71
CakeBS2,00%286,03
High RollerMW2,00%2188,22
Rocket FuelFT1,25%1075,74
SodiumBS1,00%91,40
SurpriseFN1,00%1157,74
ValhallaBS0,750%204,09
GhoulsBS0,500%147,00
InfraredFN0,450%229,08
GK68BS0,340%328,68
PhoenixFN0,250%98,75
CabanaFT0,100%114,99
SaunaFT0,010%65,95

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Negev | Mjölnir?

Możesz go zdobyć z 14 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Mythology: 3,75%.

Ile jest wart Negev | Mjölnir?

Na CSVOLT Negev | Mjölnir jest wart od 1538,94 do 3964,96 monet (1025,96 USD do 2643,31 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Negev | Mjölnir?

Negev | Mjölnir to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Negev | Mjölnir na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry