MP9 | Hot Rod

MP9 | Hot Rod
Broń
MP9
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
130,28 do 339,47 monet
Skrzynki
11
Warianty
Souvenir

MP9 | Hot Rod to wykończenie MP9 w CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 11 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Dadosch: 4,39%. Pistolety maszynowe to lekka broń o szybkiej szybkostrzelności.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New339,47226,31 USDW skrzynce
Minimal Wear204,30136,20 USDW skrzynce
Factory New Souvenir256,00170,67 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir130,2886,85 USDW skrzynce

Skrzynki z MP9 | Hot Rod

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
DadoschMW4,39%62,07
LobaSouvenir FN3,50%210,69
Blood MoonSouvenir FN2,50%64,54
Breaker BoxFN2,00%41,44
SwerveFN1,50%21,24
Tied UpFN1,50%74,24
ColorblindSouvenir MW1,00%25,81
Cold PlungeMW1,00%66,30
HoopsFN0,600%30,60
The SubsMW0,600%32,67
HeaterFN0,100%9,52

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma MP9 | Hot Rod?

Możesz go zdobyć z 11 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Dadosch: 4,39%.

Ile jest wart MP9 | Hot Rod?

Na CSVOLT MP9 | Hot Rod jest wart od 130,28 do 339,47 monet (86,85 USD do 226,31 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma MP9 | Hot Rod?

MP9 | Hot Rod to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać MP9 | Hot Rod na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry