MAC-10 | Disco Tech

MAC-10 | Disco Tech
Broń
MAC-10
Rzadkość
Classified
Wartość
2,95 do 46,96 monet
Skrzynki
10
Warianty
StatTrak™

MAC-10 | Disco Tech to skin MAC-10 do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 10 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Schooled: 35,00%. Pistolety maszynowe to lekka broń o szybkiej szybkostrzelności.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New28,2918,86 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear7,484,99 USDW skrzynce
Field-Tested2,951,97 USDW skrzynce
Well Worn8,605,73 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred8,185,45 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™46,9631,31 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™16,8011,20 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™7,434,95 USDW skrzynce

Skrzynki z MAC-10 | Disco Tech

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SchooledFT35,00%83,90
VaporwaveBS15,00%13,92
FruityStatTrak™ FT7,50%9,68
ArcadeMW7,50%41,40
WizardryBS7,50%53,47
TrippyStatTrak™ MW6,00%74,56
SleepyBS5,00%19,40
Platty's ParadiseStatTrak™ FT5,00%24,24
Trick or TreatStatTrak™ FN3,50%17,97
Bright LightsStatTrak™ FN1,00%6,23

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma MAC-10 | Disco Tech?

Możesz go zdobyć z 10 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Schooled: 35,00%.

Ile jest wart MAC-10 | Disco Tech?

Na CSVOLT MAC-10 | Disco Tech jest wart od 2,95 do 46,96 monet (1,97 USD do 31,31 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma MAC-10 | Disco Tech?

MAC-10 | Disco Tech to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest MAC-10 | Disco Tech StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać MAC-10 | Disco Tech na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry