M9 Bayonet | Slaughter

M9 Bayonet | Slaughter
Rzadkość
Covert
Wartość
1222,53 do 2155,30 monet
Skrzynki
9
Warianty
StatTrak™

M9 Bayonet | Slaughter to skin M9 Bayonet do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 9 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Sleighed: 5,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2155,301436,87 USDW skrzynce
Minimal Wear1222,53815,02 USDW skrzynce
Field-Tested1651,341100,89 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™1655,221103,48 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1419,39946,26 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™1226,22817,48 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z M9 Bayonet | Slaughter

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SleighedFN5,00%1166,67
Dig DeepStatTrak™ FN4,00%220,56
ValhallaStatTrak™ MW2,00%204,09
NightmareFN0,500%71,69
PhoenixFN0,400%98,75
SamplerMW0,050%8,52
Slaughter HouseFN0,020%14,40
SwerveFN0,010%21,24
CobwebFT0,0070%12,59

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M9 Bayonet | Slaughter?

Możesz go zdobyć z 9 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Sleighed: 5,00%.

Ile jest wart M9 Bayonet | Slaughter?

Na CSVOLT M9 Bayonet | Slaughter jest wart od 1222,53 do 2155,30 monet (815,02 USD do 1436,87 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M9 Bayonet | Slaughter?

M9 Bayonet | Slaughter to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M9 Bayonet | Slaughter StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M9 Bayonet | Slaughter na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry