M9 Bayonet | Lore

M9 Bayonet | Lore
Rzadkość
Covert
Wartość
707,09 do 3512,86 monet
Skrzynki
26
Warianty
StatTrak™

M9 Bayonet | Lore to wykończenie M9 Bayonet w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 26 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Sleighed: 5,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2417,961611,97 USDW skrzynce
Minimal Wear2727,901818,60 USDW skrzynce
Field-Tested1486,80991,20 USDW skrzynce
Well Worn1191,76794,51 USDW skrzynce
Battle-Scarred814,88543,25 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™3512,862341,91 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1527,331018,22 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™819,82546,55 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™1055,99703,99 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™707,09471,39 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z M9 Bayonet | Lore

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SleighedBS5,00%1166,67
Big BallsFT3,82%105,07
ZoidWW2,00%441,12
Golden TouchFN2,00%879,10
SphinxStatTrak™ FN1,25%312,40
EnergyFN1,10%315,82
DoughnutWW1,00%101,96
GrimMW1,00%396,27
CarnivoreStatTrak™ FN0,750%273,24
AssassinMW0,750%545,13
CaviarStatTrak™ MW0,550%171,97
NanotechStatTrak™ WW0,500%63,13
Sweet MelodyFN0,500%242,52
ZippedFN0,500%290,42
Life's LemonsMW, FT0,400%47,97
ScrambledWW0,300%102,28
Island LifeStatTrak™ FT0,250%27,63
VaultWW0,250%53,74
RobZnFN0,200%40,39
Hard BoiledStatTrak™ MW0,200%45,36
HeadedStatTrak™ MW0,140%42,49
HoneycombStatTrak™ FT0,100%26,03
RYFN0,100%65,17
Gold PlatedStatTrak™ FN0,030%52,54
10% KnifeWW0,020%25,45
5% LoreStatTrak™ MW0,010%6,56

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M9 Bayonet | Lore?

Możesz go zdobyć z 26 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Sleighed: 5,00%.

Ile jest wart M9 Bayonet | Lore?

Na CSVOLT M9 Bayonet | Lore jest wart od 707,09 do 3512,86 monet (471,39 USD do 2341,91 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M9 Bayonet | Lore?

M9 Bayonet | Lore to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M9 Bayonet | Lore StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M9 Bayonet | Lore na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry