M9 Bayonet | Lore
- Broń
- M9 Bayonet
- Rzadkość
- Covert
- Wartość
- 707,09 do 3512,86 monet
- Skrzynki
- 26
- Warianty
- StatTrak™
M9 Bayonet | Lore to wykończenie M9 Bayonet w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 26 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Sleighed: 5,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.
Zużycie i wartości
| Zużycie | Wartość (monety) | USD | Dropi |
|---|---|---|---|
| Factory New | 2417,96 | 1611,97 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear | 2727,90 | 1818,60 USD | W skrzynce |
| Field-Tested | 1486,80 | 991,20 USD | W skrzynce |
| Well Worn | 1191,76 | 794,51 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred | 814,88 | 543,25 USD | W skrzynce |
| Factory New StatTrak™ | 3512,86 | 2341,91 USD | W skrzynce |
| Minimal Wear StatTrak™ | 1527,33 | 1018,22 USD | W skrzynce |
| Field-Tested StatTrak™ | 819,82 | 546,55 USD | W skrzynce |
| Well Worn StatTrak™ | 1055,99 | 703,99 USD | W skrzynce |
| Battle-Scarred StatTrak™ | 707,09 | 471,39 USD | Teraz nie ma go w skrzynce |
Skrzynki z M9 Bayonet | Lore
| Skrzynka | Warianty | Szansa | Cena skrzynki (monety) |
|---|---|---|---|
| Sleighed | BS | 5,00% | 1166,67 |
| Big Balls | FT | 3,82% | 105,07 |
| Zoid | WW | 2,00% | 441,12 |
| Golden Touch | FN | 2,00% | 879,10 |
| Sphinx | StatTrak™ FN | 1,25% | 312,40 |
| Energy | FN | 1,10% | 315,82 |
| Doughnut | WW | 1,00% | 101,96 |
| Grim | MW | 1,00% | 396,27 |
| Carnivore | StatTrak™ FN | 0,750% | 273,24 |
| Assassin | MW | 0,750% | 545,13 |
| Caviar | StatTrak™ MW | 0,550% | 171,97 |
| Nanotech | StatTrak™ WW | 0,500% | 63,13 |
| Sweet Melody | FN | 0,500% | 242,52 |
| Zipped | FN | 0,500% | 290,42 |
| Life's Lemons | MW, FT | 0,400% | 47,97 |
| Scrambled | WW | 0,300% | 102,28 |
| Island Life | StatTrak™ FT | 0,250% | 27,63 |
| Vault | WW | 0,250% | 53,74 |
| RobZn | FN | 0,200% | 40,39 |
| Hard Boiled | StatTrak™ MW | 0,200% | 45,36 |
| Headed | StatTrak™ MW | 0,140% | 42,49 |
| Honeycomb | StatTrak™ FT | 0,100% | 26,03 |
| RY | FN | 0,100% | 65,17 |
| Gold Plated | StatTrak™ FN | 0,030% | 52,54 |
| 10% Knife | WW | 0,020% | 25,45 |
| 5% Lore | StatTrak™ MW | 0,010% | 6,56 |
Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.
Najczęściej zadawane pytania
Która skrzynka ma M9 Bayonet | Lore?
Możesz go zdobyć z 26 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Sleighed: 5,00%.
Ile jest wart M9 Bayonet | Lore?
Na CSVOLT M9 Bayonet | Lore jest wart od 707,09 do 3512,86 monet (471,39 USD do 2341,91 USD), zależnie od zużycia i wariantu.
Jaką rzadkość ma M9 Bayonet | Lore?
M9 Bayonet | Lore to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.
Czy jest M9 Bayonet | Lore StatTrak?
Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.
Czy mogę dostać M9 Bayonet | Lore na Steam?
Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.
Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry