M4A4 | In Living Color

M4A4 | In Living Color
Broń
M4A4
Rzadkość
Covert
Wartość
43,10 do 186,95 monet
Skrzynki
7
Warianty
StatTrak™

M4A4 | In Living Color to wykończenie M4A4 w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Schooled: 8,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New141,7294,48 USDW skrzynce
Minimal Wear63,4442,29 USDW skrzynce
Field-Tested48,4732,31 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred43,1028,73 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™186,95124,63 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™81,8154,54 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested StatTrak™45,5030,33 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™43,2228,81 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z M4A4 | In Living Color

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SchooledMW8,00%83,90
Art GalleryStatTrak™ FT5,00%24,80
Spray n' PrayStatTrak™ FT4,00%68,63
ZappedFN0,900%3,87
VaporwaveStatTrak™ FN0,500%13,92
Bright LightsStatTrak™ FN0,250%6,23
Tiny BallsFN0,110%0,84

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma M4A4 | In Living Color?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Schooled: 8,00%.

Ile jest wart M4A4 | In Living Color?

Na CSVOLT M4A4 | In Living Color jest wart od 43,10 do 186,95 monet (28,73 USD do 124,63 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma M4A4 | In Living Color?

M4A4 | In Living Color to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest M4A4 | In Living Color StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać M4A4 | In Living Color na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry