Karambit | Autotronic

Karambit | Autotronic
Rzadkość
Covert
Wartość
1145,70 do 2679,16 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Karambit | Autotronic to wykończenie Karambit w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Assassin: 2,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New2632,851755,23 USDW skrzynce
Minimal Wear1806,121204,08 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested1363,68909,12 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn1345,20896,80 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred1145,70763,80 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™2679,161786,11 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1824,471216,31 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™1405,85937,23 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™1312,50875,00 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™1392,30928,20 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Karambit | Autotronic

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
AssassinFN2,00%545,13
PopcornStatTrak™ FN1,75%104,43
Rocket FuelStatTrak™ FN1,25%1075,74
MeadowsStatTrak™ FT0,100%260,35
Lit UpStatTrak™ MW0,025%64,49
SwerveFN0,0050%21,24

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Karambit | Autotronic?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Assassin: 2,00%.

Ile jest wart Karambit | Autotronic?

Na CSVOLT Karambit | Autotronic jest wart od 1145,70 do 2679,16 monet (763,80 USD do 1786,11 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Karambit | Autotronic?

Karambit | Autotronic to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Karambit | Autotronic StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Karambit | Autotronic na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry