Gut Knife | Slaughter

Gut Knife | Slaughter
Rzadkość
Covert
Wartość
157,35 do 289,70 monet
Skrzynki
7
Warianty
StatTrak™

Gut Knife | Slaughter to wykończenie Gut Knife w CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Nightmare: 1,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New241,34160,89 USDW skrzynce
Minimal Wear158,08105,39 USDW skrzynce
Field-Tested157,35104,90 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™289,70193,13 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™200,78133,85 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested StatTrak™210,08140,05 USDW skrzynce

Skrzynki z Gut Knife | Slaughter

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
NightmareFN1,00%71,69
HqtefulStatTrak™ FN0,600%18,49
Shank YouMW0,500%16,31
RevoltStatTrak™ FT0,150%6,88
SamplerMW0,100%8,52
EmergencyFN0,100%9,95
RareStatTrak™ FT0,010%1,54

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Gut Knife | Slaughter?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Nightmare: 1,00%.

Ile jest wart Gut Knife | Slaughter?

Na CSVOLT Gut Knife | Slaughter jest wart od 157,35 do 289,70 monet (104,90 USD do 193,13 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Gut Knife | Slaughter?

Gut Knife | Slaughter to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Gut Knife | Slaughter StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Gut Knife | Slaughter na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry