Glock-18 | Wasteland Rebel

Glock-18 | Wasteland Rebel
Rzadkość
Covert
Wartość
128,36 do 196,32 monet
Skrzynki
8
Warianty
StatTrak™

Glock-18 | Wasteland Rebel to skin Glock-18 do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 8 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Psycho: 80,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New186,59124,39 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear128,3685,57 USDW skrzynce
Field-Tested173,66115,77 USDW skrzynce
Battle-Scarred185,81123,87 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™196,32130,88 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™169,26112,84 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested StatTrak™163,23108,82 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™164,21109,47 USDW skrzynce

Skrzynki z Glock-18 | Wasteland Rebel

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
PsychoFT80,00%268,62
VentilatedStatTrak™ FT12,50%97,63
The ReaperStatTrak™ BS7,00%11,98
GargoyleBS5,00%4,84
AnarchistStatTrak™ BS5,00%11,74
MarathonStatTrak™ FN0,400%29,62
IndustrialMW0,200%6,14
Bubble WrapStatTrak™ FN0,050%0,41

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Glock-18 | Wasteland Rebel?

Możesz go zdobyć z 8 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Psycho: 80,00%.

Ile jest wart Glock-18 | Wasteland Rebel?

Na CSVOLT Glock-18 | Wasteland Rebel jest wart od 128,36 do 196,32 monet (85,57 USD do 130,88 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Glock-18 | Wasteland Rebel?

Glock-18 | Wasteland Rebel to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Glock-18 | Wasteland Rebel StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Glock-18 | Wasteland Rebel na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry