Galil AR | Cerberus

Galil AR | Cerberus
Rzadkość
Restricted
Wartość
26,72 do 811,49 monet
Skrzynki
23
Warianty
Souvenir

Galil AR | Cerberus to skin Galil AR do CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 23 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Boosted: 75,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New81,0854,05 USDW skrzynce
Minimal Wear81,9554,63 USDW skrzynce
Field-Tested39,6326,42 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn26,7217,81 USDW skrzynce
Battle-Scarred35,3423,56 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New Souvenir811,49540,99 USDW skrzynce
Minimal Wear Souvenir126,0884,05 USDW skrzynce
Field-Tested Souvenir43,5829,05 USDW skrzynce
Well Worn Souvenir79,7253,15 USDW skrzynce

Skrzynki z Galil AR | Cerberus

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
BoostedSouvenir MW75,00%970,19
EnchantedWW60,00%158,03
ConfigurationMW15,00%1081,43
ReptilianSouvenir WW12,50%46,71
Mr.TreeWW, Souvenir FN, Souvenir MW12,00%136,62
PlanterWW10,00%54,84
Rifles OnlySouvenir FT10,00%140,64
XSouvenir FT6,00%62,18
Upside DownWW4,00%10,48
WreathWW3,00%4,62
Stop N' GoFN3,00%27,89
GumboSouvenir MW3,00%57,42
LabyrinthSouvenir WW2,50%20,69
PhibbiXFN2,00%30,00
Apothecary Souvenir FN1,50%118,73
GunslingerWW1,25%7,37
TionixMW1,25%10,05
WeaponizedFN1,00%9,41
CactusSouvenir FN1,00%104,24
DefenceSouvenir WW0,750%13,61
The BrewMW0,500%4,71
Green ScreenSouvenir FN0,500%71,13
Mad ScientistSouvenir FN0,100%16,92

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Galil AR | Cerberus?

Możesz go zdobyć z 23 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Boosted: 75,00%.

Ile jest wart Galil AR | Cerberus?

Na CSVOLT Galil AR | Cerberus jest wart od 26,72 do 811,49 monet (17,81 USD do 540,99 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Galil AR | Cerberus?

Galil AR | Cerberus to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Galil AR | Cerberus na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry