G3SG1 | Demeter

G3SG1 | Demeter
Broń
G3SG1
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
8,94 do 108,36 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

G3SG1 | Demeter to wykończenie G3SG1 w CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w The Reaper: 7,50%. Skiny karabinów snajperskich to jedne z najbardziej znanych w CS2.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Battle-Scarred11,557,70 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™108,3672,24 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™8,945,96 USDW skrzynce

Skrzynki z G3SG1 | Demeter

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
The ReaperStatTrak™ BS7,50%11,98
FishyStatTrak™ FN5,00%33,63
CelestialStatTrak™ FN3,30%17,71
IndentedBS1,00%5,76
GunslingerStatTrak™ FN0,800%7,37
ElevatorStatTrak™ FN0,100%1,12

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma G3SG1 | Demeter?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce The Reaper: 7,50%.

Ile jest wart G3SG1 | Demeter?

Na CSVOLT G3SG1 | Demeter jest wart od 8,94 do 108,36 monet (5,96 USD do 72,24 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma G3SG1 | Demeter?

G3SG1 | Demeter to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest G3SG1 | Demeter StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać G3SG1 | Demeter na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry