Flip Knife | Doppler Sapphire

Flip Knife | Doppler Sapphire
Rzadkość
Covert
Wartość
1718,47 do 2675,85 monet
Skrzynki
16
Warianty
StatTrak™

Flip Knife | Doppler Sapphire to skin Flip Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 16 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Iced out : 2,45%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1718,471145,65 USDW skrzynce
Minimal Wear2629,671753,11 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™1998,191332,13 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™2675,851783,90 USDW skrzynce

Skrzynki z Flip Knife | Doppler Sapphire

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Iced out MW2,45%1999,21
OlympusMW2,00%1227,96
Only GemsMW1,25%1476,98
EyyyOPStatTrak™ FN1,00%153,63
ShakenMW0,750%256,57
Treasure ChestStatTrak™ FN0,500%247,40
ColdzeraStatTrak™ FN0,250%110,86
SmackStatTrak™ MW0,150%97,99
AnchorFN0,100%60,41
CrunchyMW0,100%68,16
BirbStatTrak™ FN0,100%81,09
PappaKubassoStatTrak™ FN0,090%112,36
GlobalMW0,075%25,17
Last StrawStatTrak™ FN0,010%11,91
ElderStatTrak™ MW0,010%16,29
Candy CaneFN0,0001%0,64

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Flip Knife | Doppler Sapphire?

Możesz go zdobyć z 16 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Iced out : 2,45%.

Ile jest wart Flip Knife | Doppler Sapphire?

Na CSVOLT Flip Knife | Doppler Sapphire jest wart od 1718,47 do 2675,85 monet (1145,65 USD do 1783,90 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Flip Knife | Doppler Sapphire?

Flip Knife | Doppler Sapphire to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Flip Knife | Doppler Sapphire StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Flip Knife | Doppler Sapphire na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry