Five-SeveN | Neon Kimono

Five-SeveN | Neon Kimono
Rzadkość
Restricted
Wartość
359,89 do 536,54 monet
Skrzynki
11

Five-SeveN | Neon Kimono to skin Five-SeveN do CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 11 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Chaos: 10,50%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New392,77261,85 USDW skrzynce
Minimal Wear406,42270,95 USDW skrzynce
Field-Tested397,66265,11 USDW skrzynce
Well Worn359,89239,93 USDW skrzynce
Battle-Scarred536,54357,69 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Five-SeveN | Neon Kimono

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
ChaosWW10,50%315,32
JuicyFN7,00%295,29
OlkunaFN1,50%23,77
XFT1,00%62,18
PendulumWW0,800%45,34
FrankensteinMW0,250%28,88
KatsuFT0,150%12,56
Trick or TreatFT0,150%17,97
Platty's ParadiseWW0,150%24,24
VaporwaveFT0,100%13,92
Bright LightsWW0,030%6,23

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Five-SeveN | Neon Kimono?

Możesz go zdobyć z 11 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Chaos: 10,50%.

Ile jest wart Five-SeveN | Neon Kimono?

Na CSVOLT Five-SeveN | Neon Kimono jest wart od 359,89 do 536,54 monet (239,93 USD do 357,69 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Five-SeveN | Neon Kimono?

Five-SeveN | Neon Kimono to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Five-SeveN | Neon Kimono na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry