Dual Berettas | Cobalt Quartz

Dual Berettas | Cobalt Quartz
Rzadkość
Restricted
Wartość
0,46 do 18,65 monet
Skrzynki
6
Warianty
Souvenir

Dual Berettas | Cobalt Quartz to skin Dual Berettas do CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Eco Round: 85,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1,010,67 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear0,460,31 USDW skrzynce
Field-Tested0,480,32 USDW skrzynce
Well Worn0,720,48 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear Souvenir18,6512,43 USDW skrzynce

Skrzynki z Dual Berettas | Cobalt Quartz

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Eco RoundFT85,00%0,41
Only BluesMW50,60%2,61
ArtMW20,00%4,20
StorageMW20,00%30,33
PappaKubassoSouvenir MW2,50%112,36
Smooth SeasSouvenir MW1,00%57,94

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Dual Berettas | Cobalt Quartz?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Eco Round: 85,00%.

Ile jest wart Dual Berettas | Cobalt Quartz?

Na CSVOLT Dual Berettas | Cobalt Quartz jest wart od 0,46 do 18,65 monet (0,31 USD do 12,43 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Dual Berettas | Cobalt Quartz?

Dual Berettas | Cobalt Quartz to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać Dual Berettas | Cobalt Quartz na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry