Desert Eagle | Cobalt Disruption

Desert Eagle | Cobalt Disruption
Rzadkość
Classified
Wartość
75,85 do 232,27 monet
Skrzynki
16
Warianty
StatTrak™

Desert Eagle | Cobalt Disruption to wykończenie Desert Eagle w CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 16 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Icy Hot: 25,00%. Pistolety to najtańsza broń w rundzie, a wiele ich skinów to dobry start.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New109,0372,69 USDW skrzynce
Minimal Wear75,8550,57 USDW skrzynce
Field-Tested122,9081,93 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™232,27154,85 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™210,15140,10 USDW skrzynce

Skrzynki z Desert Eagle | Cobalt Disruption

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Icy HotStatTrak™ FN25,00%325,28
ConfigurationStatTrak™ MW15,00%1081,43
FrostbiteStatTrak™ MW10,00%60,90
PappaKubassoStatTrak™ FN5,00%112,36
Juan DiegoFN4,00%67,43
GGEMW3,00%28,92
KntentFT3,00%47,39
25Logan25FN1,60%26,51
Deep Dive MW1,50%15,99
StorageFT1,50%30,33
Smooth SeasStatTrak™ FN1,25%57,94
High NoonMW1,00%11,08
Half FullStatTrak™ FN1,00%31,28
TropicalFN0,500%4,69
EnhancedStatTrak™ MW0,400%15,23
VortexFN0,020%0,19

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Desert Eagle | Cobalt Disruption?

Możesz go zdobyć z 16 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Icy Hot: 25,00%.

Ile jest wart Desert Eagle | Cobalt Disruption?

Na CSVOLT Desert Eagle | Cobalt Disruption jest wart od 75,85 do 232,27 monet (50,57 USD do 154,85 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Desert Eagle | Cobalt Disruption?

Desert Eagle | Cobalt Disruption to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Desert Eagle | Cobalt Disruption StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Desert Eagle | Cobalt Disruption na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry