Bowie Knife | Crimson Web

Bowie Knife | Crimson Web
Rzadkość
Covert
Wartość
158,19 do 8851,54 monet
Skrzynki
6
Warianty
StatTrak™

Bowie Knife | Crimson Web to skin Bowie Knife do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 6 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Backstab: 2,00%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New5169,203446,13 USDW skrzynce
Field-Tested158,19105,46 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Well Worn166,64111,09 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™8851,545901,03 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™454,13302,75 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™228,14152,09 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™245,09163,39 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z Bowie Knife | Crimson Web

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
BackstabStatTrak™ MW2,00%142,34
DjinnStatTrak™ FN1,00%1619,65
ShatteredStatTrak™ MW0,750%59,65
PlutoniumStatTrak™ FN0,700%1423,71
CrackedFN0,250%73,90
Operation WildfireStatTrak™ MW0,020%7,74

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Bowie Knife | Crimson Web?

Możesz go zdobyć z 6 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Backstab: 2,00%.

Ile jest wart Bowie Knife | Crimson Web?

Na CSVOLT Bowie Knife | Crimson Web jest wart od 158,19 do 8851,54 monet (105,46 USD do 5901,03 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Bowie Knife | Crimson Web?

Bowie Knife | Crimson Web to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Bowie Knife | Crimson Web StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Bowie Knife | Crimson Web na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry