Bayonet | Fade

Bayonet | Fade
Broń
Bayonet
Rzadkość
Covert
Wartość
830,58 do 1627,95 monet
Skrzynki
7
Warianty
StatTrak™

Bayonet | Fade to skin Bayonet do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 7 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Sweets: 2,50%. Noże to specjalne przedmioty skrzynek CS2 i jedne z najrzadszych dropów.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New1100,37733,58 USDW skrzynce
Minimal Wear830,58553,72 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New StatTrak™1091,16727,44 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™1627,951085,30 USDW skrzynce

Skrzynki z Bayonet | Fade

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
SweetsFN2,50%1553,28
AddictedStatTrak™ MW1,00%172,95
The CreatorFN1,00%476,95
SoulsFN0,750%214,22
SnatchersFN0,300%101,93
HeadedFN0,250%42,49
KranzzStatTrak™ FN0,100%74,48

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma Bayonet | Fade?

Możesz go zdobyć z 7 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Sweets: 2,50%.

Ile jest wart Bayonet | Fade?

Na CSVOLT Bayonet | Fade jest wart od 830,58 do 1627,95 monet (553,72 USD do 1085,30 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma Bayonet | Fade?

Bayonet | Fade to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest Bayonet | Fade StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać Bayonet | Fade na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry