AWP | Pink DDPAT

AWP | Pink DDPAT
Broń
AWP
Rzadkość
Restricted
Wartość
32,80 do 139,66 monet
Skrzynki
8
Warianty
Souvenir

AWP | Pink DDPAT to skin AWP do CS2 o rzadkości Restricted. Na CSVOLT dropi z 8 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Graduation: 4,00%. Skiny karabinów snajperskich to jedne z najbardziej znanych w CS2.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New139,6693,11 USDW skrzynce
Minimal Wear105,0470,03 USDW skrzynce
Field-Tested36,5924,39 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Factory New Souvenir99,8366,55 USDW skrzynce
Well Worn Souvenir32,8021,87 USDW skrzynce

Skrzynki z AWP | Pink DDPAT

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
GraduationSouvenir WW4,00%26,28
GeneratorSouvenir FN4,00%138,84
SurveillanceFN1,50%21,44
Fortune TellerMW1,25%8,61
CrosshairMW1,00%17,36
AnarchistFN0,300%11,74
ShatteredSouvenir FN0,250%59,65
ZoomMW0,050%1,90

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma AWP | Pink DDPAT?

Możesz go zdobyć z 8 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Graduation: 4,00%.

Ile jest wart AWP | Pink DDPAT?

Na CSVOLT AWP | Pink DDPAT jest wart od 32,80 do 139,66 monet (21,87 USD do 93,11 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma AWP | Pink DDPAT?

AWP | Pink DDPAT to skin o rzadkości Restricted. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać AWP | Pink DDPAT na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry