AUG | Hot Rod

AUG | Hot Rod
Broń
AUG
Rzadkość
Mil-Spec Grade
Wartość
533,82 do 675,78 monet
Skrzynki
12

AUG | Hot Rod to skin AUG do CS2 o rzadkości Mil-Spec Grade. Na CSVOLT dropi z 12 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Red Carpet: 4,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New675,78450,52 USDW skrzynce
Minimal Wear533,82355,88 USDW skrzynce

Skrzynki z AUG | Hot Rod

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
Red CarpetMW4,00%842,37
KuangMW2,50%477,45
Rocket FuelMW2,00%1075,74
VacationMW2,00%2297,54
Blood MoonFN1,50%64,54
SaunaMW1,50%65,95
Precision FN0,800%74,25
SymbiosisMW0,500%53,61
PhoenixMW0,500%98,75
Lost CityMW0,250%19,14
MeluhdyFN0,200%31,31
SwerveFN0,050%21,24

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma AUG | Hot Rod?

Możesz go zdobyć z 12 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Red Carpet: 4,00%.

Ile jest wart AUG | Hot Rod?

Na CSVOLT AUG | Hot Rod jest wart od 533,82 do 675,78 monet (355,88 USD do 450,52 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma AUG | Hot Rod?

AUG | Hot Rod to skin o rzadkości Mil-Spec Grade. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy mogę dostać AUG | Hot Rod na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry