AK-47 | Neon Revolution

AK-47 | Neon Revolution
Broń
AK-47
Rzadkość
Covert
Wartość
65,67 do 420,39 monet
Skrzynki
20
Warianty
StatTrak™

AK-47 | Neon Revolution to skin AK-47 do CS2 o rzadkości Covert. Na CSVOLT dropi z 20 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Cake: 8,00%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New420,39280,26 USDW skrzynce
Minimal Wear185,34123,56 USDW skrzynce
Field-Tested178,83119,22 USDW skrzynce
Well Worn169,88113,25 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™200,47133,65 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™122,1381,42 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™163,40108,93 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™65,6743,78 USDW skrzynce

Skrzynki z AK-47 | Neon Revolution

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
CakeStatTrak™ MW8,00%286,03
ColorblindWW6,00%25,81
SmackdownFT5,00%13,84
Bells & ShellsStatTrak™ FT5,00%37,56
Cold PlungeStatTrak™ WW5,00%66,30
VaporwaveMW3,00%13,92
SoulsFN3,00%214,22
ArcadeFN2,50%41,40
Spray n' PrayFN2,50%68,63
Tied UpMW2,00%74,24
OlkunaStatTrak™ FN1,50%23,77
LoudStatTrak™ MW1,50%28,72
Platty's ParadiseFN1,35%24,24
SchrödingerMW1,25%10,08
CoralWW1,00%3,81
Big ThinkerWW1,00%4,13
RecycledWW1,00%19,97
SleepyFN0,500%19,40
AnarchistStatTrak™ FN0,250%11,74
CupidStatTrak™ FN0,200%5,37

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma AK-47 | Neon Revolution?

Możesz go zdobyć z 20 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Cake: 8,00%.

Ile jest wart AK-47 | Neon Revolution?

Na CSVOLT AK-47 | Neon Revolution jest wart od 65,67 do 420,39 monet (43,78 USD do 280,26 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma AK-47 | Neon Revolution?

AK-47 | Neon Revolution to skin o rzadkości Covert. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest AK-47 | Neon Revolution StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać AK-47 | Neon Revolution na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry