AK-47 | Ice Coaled

AK-47 | Ice Coaled
Broń
AK-47
Rzadkość
Classified
Wartość
4,81 do 54,17 monet
Skrzynki
12
Warianty
StatTrak™

AK-47 | Ice Coaled to skin AK-47 do CS2 o rzadkości Classified. Na CSVOLT dropi z 12 skrzynek, a najlepsza szansa jest w Igloo: 96,50%. Karabiny to główna broń większości rund, więc ich skiny widać bardzo często.

Zużycie i wartości

ZużycieWartość (monety)USDDropi
Factory New20,7313,82 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Minimal Wear12,008,00 USDTeraz nie ma go w skrzynce
Field-Tested6,464,31 USDW skrzynce
Well Worn6,764,51 USDW skrzynce
Battle-Scarred4,813,21 USDW skrzynce
Factory New StatTrak™54,1736,11 USDW skrzynce
Minimal Wear StatTrak™34,8323,22 USDW skrzynce
Field-Tested StatTrak™15,8210,55 USDW skrzynce
Well Worn StatTrak™16,7611,17 USDW skrzynce
Battle-Scarred StatTrak™14,319,54 USDTeraz nie ma go w skrzynce

Skrzynki z AK-47 | Ice Coaled

SkrzynkaWariantySzansaCena skrzynki (monety)
IglooBS, StatTrak™ FN, StatTrak™ FT96,50%20,64
TrapdoorBS91,00%268,76
Half FullStatTrak™ FT10,00%31,28
20/20StatTrak™ FN10,00%90,79
SmackWW10,00%97,99
Seasonal StatTrak™ FN, StatTrak™ MW8,00%16,41
Team TStatTrak™ WW7,00%22,08
Mad ScientistStatTrak™ FT5,00%16,92
ArcticStatTrak™ FN5,00%22,49
TropicalFT3,00%4,69
BridgedStatTrak™ MW2,50%239,86
ContainerStatTrak™ WW1,50%48,73

Szansa to łączna szansa na drop tego skina w danej skrzynce, wszystkie zużycia razem.

Najczęściej zadawane pytania

Która skrzynka ma AK-47 | Ice Coaled?

Możesz go zdobyć z 12 skrzynek na CSVOLT. Najlepsza szansa jest w skrzynce Igloo: 96,50%.

Ile jest wart AK-47 | Ice Coaled?

Na CSVOLT AK-47 | Ice Coaled jest wart od 4,81 do 54,17 monet (3,21 USD do 36,11 USD), zależnie od zużycia i wariantu.

Jaką rzadkość ma AK-47 | Ice Coaled?

AK-47 | Ice Coaled to skin o rzadkości Classified. Kolor rzadkości pokazuje, jak rzadki jest skin w CS2.

Czy jest AK-47 | Ice Coaled StatTrak?

Tak. Wersje StatTrak liczą zabójstwa i zwykle są warte więcej niż zwykła wersja w tym samym zużyciu. Tabela pokazuje ich wartości.

Czy mogę dostać AK-47 | Ice Coaled na Steam?

Tak. Wygrany skin trafia do twojego ekwipunku i możesz go wypłacić na swoje konto Steam przez portfel, gdy jego wartość zostanie obrócona.

Tylko 18+. CSVOLT używa wirtualnych monet, a każdy wynik jest losowy. Ustal budżet i graj tylko za tyle, ile możesz stracić. Limity odpowiedzialnej gry